2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugdhulp deelsegment 4c: Gezinsbegeleiding en behandeling: FACT (Open House) (in de plaats van procedure met TenderNed kenmerk 299038 die is stopgezet)
Beschreibung: Flexible Assertive Community Treatment (FACT) Zie documenten behorende bij de inkoopprocedure
Interne Kennung: ISF 42576
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gezinsbegeleiding en behandeling: FACT
Beschreibung: gezinsgerichte begeleiding en behandeling, voor de groep Jeugdigen en ouders waarbij sprake is van multiproblematiek. Het doel is om met een breed palet van (langdurige) gezinsbegeleiding tot intensieve behandeling, Jeugdigen en ouders te ondersteunen bij het vergroten van de zelfredzaamheid en veiligheid, het verminderen van gedrags- en/of ontwikkelproblemen en het vergroten van opvoedvaardigheden. Begeleiding en behandeling is gericht op deelname aan de samenleving naar vermogen, met perspectief op werk, onderwijs en (begeleid) zelfstandig wonen.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen