See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa strategicznego wyposażenia: łóżek, szafek i materacy dla Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu Sp. z o.o. ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
Beschreibung: Dostawa strategicznego wyposażenia: łóżek, szafek i materacy dla Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu Sp. z o.o. ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026 zgodnie z załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: DZP.272.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie pilnym na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 Ustawy PZP a termin składania ofert został skrócony do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia do publikacji. Zastosowanie trybu pilnego uzasadnione jest wystąpieniem pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, wynikającej z okoliczności, których Zamawiający nie mógł przewidzieć, i za które nie ponosi odpowiedzialności. Skrócenie terminu składania ofert jest niezbędne do zabezpieczenia celów Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026, zatwierdzonego uchwałą nr 72 Rady Ministrów z 27 maja 2025 r. poz. 541. Realizacja przedmiotowej inwestycji musi zostać zakończona do końca grudnia 2025 r. w celu zapewnienia niezbędnego poziomu ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Powiatu Grójeckiego. Program ten stanowi podstawę finansowania i realizacji przedsięwzięć służących odporności państwa i ciągłości udzielania pomocy, także w warunkach długotrwałych sytuacji kryzysowych i w czasie wojny, w ramach którego niezbędne jest sfinansowanie przedmiotowej inwestycji. Brak zastosowania trybu pilnego, skutkował by brakiem możliwości realizacji inwestycji doprowadzając do nie osiągnięcia odpowiedniego poziomu zabezpieczenia ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Powiatu Grójec.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192120 Krankenhausbetten, 33192110 Orthopädische Betten, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Materace przeciwodleżynowe dla pacjentów intensywnej terapii
Beschreibung: Materace przeciwodleżynowe dla pacjentów intensywnej terapii zgodnie z załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0002
Titel: Łóżka do intensywnej terapii
Beschreibung: Łóżka do intensywnej terapiizgodnie z załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0003
Titel: Szafki przyłóżkowe dla pacjentów
Beschreibung: Szafki przyłóżkowe dla pacjentów zgodnie z załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0004
Titel: Materace przeciwodleżynowe
Beschreibung: Materace przeciwodleżynowe zgodnie z załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Łóżka szpitalne wraz z materacami
Beschreibung: Łóżka szpitalne wraz z materacami zgodnie z załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Łóżka ortopedyczne
Beschreibung: Łóżka ortopedyczne zgodnie z załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192120 Krankenhausbetten, 33192110 Orthopädische Betten