2. Verfahren
Verfahren
Titel: MNO – Modernizace urgentního příjmu - vypracování projektových podkladů a dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektových podkladů a projektových dokumentací pro investiční akci pod názvem „MNO – Modernizace urgentního příjmu“. Jedná se o studii architektonického a dispozičního řešení, projektovou dokumentaci pro vydání společného povolení, plán BOZP, projektovou dokumentaci pro provádění stavby a výkon činností dozoru projektanta a koordinátora BOZP.
Interne Kennung: VZ2025035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Veškeré vyhrazené změny závazků ze smlouvy jsou zapracovány a přesně specifikovány v návrhu smlouvy, příloha č. 3 Zadávací dokumentace.