See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025.II Zakup i dostawa produktów spożywczych do kuchni Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa produktów spożywczych do kuchni Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Leśna 2 w terminie 6 miesięcy od daty obowiązywania umowy w sprawie zamówienia publicznego (planowany termin realizacji zamówienia od 01.03.2026). Przedmiot zamówienia podzielony jest na 10 części, zgodnie z poniższym wykazem: Część I: Produkty spożywcze (CPV: 15000000-8), Część II: Produkty mleczarskie (CPV: 15500000-3), Część III: Ryby i przetwory rybne (CPV: 15200000-0), Część IV: Mrożonki warzywne i owocowe (CPV: 15330000-0), Część V: Jaja (CPV: 03142500-3), Część VI: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie (CPV: 15810000-9), Część VII: Dania gotowe (CPV: 15894300-4), Część VIII: Warzywa i owoce (CPV: 15300000-1), Część IX: Mięso, produkty wieprzowe i wołowe (CPV: 15111000-9; 15113000-3), Część X: Drób i produkty drobiowe (CPV: 15112100-6).
Interne Kennung: 2025.II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkty spożywcze
Beschreibung: Produkty spożywcze ilościowo i jakościowo zgodnie z wykazem w zał. 2 do SWZ
Interne Kennung: I Artykuły spożywcze
Los: LOT-0002
Titel: Produkty mleczarskie
Beschreibung: Produkty mleczarskie ilościowo i jakościowo zgodnie z wykazem w zał. 2 do SWZ
Interne Kennung: II Produkty mleczarskie
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Ryby i przetwory rybne
Beschreibung: Ryby i przetwory rybne ilościowo i jakościowo zgodnie z wykazem w zał. 2 do SWZ
Interne Kennung: III Ryby i przetwory rybne
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0004
Titel: Mrożonki owocowe i warzywne
Beschreibung: Mrożonki owocowe i warzywne ilościowo i jakościowo zgodnie z wykazem w zał. 2 do SWZ
Interne Kennung: IV Mrożonki owocowe i warzywne
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Jaja
Beschreibung: Jaja ilościowo i jakościowo zgodnie z wykazem w zał. 2 do SWZ
Interne Kennung: V Jaja
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0006
Titel: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Beschreibung: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie ilościowo i jakościowo zgodnie z wykazem w zał. 2 do SWZ
Interne Kennung: VI Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0007
Titel: Dania gotowe
Beschreibung: Dania gotowe ilościowo i jakościowo zgodnie z wykazem w zał. 2 do SWZ
Interne Kennung: VII Dania gotowe
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Los: LOT-0008
Titel: Warzywa i owoce
Beschreibung: Warzywa i owoce ilościowo i jakościowo zgodnie z wykazem w zał. 2 do SWZ
Interne Kennung: VIII Warzywa i owoce
Los: LOT-0009
Titel: Mięso, produkty wieprzowe i wołowe
Beschreibung: Mięso, produkty wieprzowe i wołowe ilościowo i jakościowo zgodnie z wykazem w zał. 2 do SWZ
Interne Kennung: IX Mięso, produkty wieprzowe i wołowe
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0010
Titel: Drób i produkty drobiowe
Beschreibung: Drób i produkty drobiowe ilościowo i jakościowo zgodnie z wykazem w zał. 2 do SWZ
Interne Kennung: X Drób i produkty drobiowe
Haupteinstufung (cpv): 15112100 Frisches Geflügel