2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór operatora w trybie bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r., poz. 285), gdzie organizator dokonuje wyboru operatora w trybie art. 22 ust. 1 pkt. 1 ustawy oraz art. 5 ust. 4 Rozporządzenia nr 1370/2007 z dnia 23.10.2007r
Beschreibung: Powiatowe przewozy pasażerskie (autobusowe) o charakterze użyteczności publicznej na linii lub liniach komunikacyjnych obejmujących obszar: - powiatu gryfickiego - powiatu gryfickiego oraz powiatu kołobrzeskiego - powiatu gryfickiego oraz powiatu łobeskiego - powiatu gryfickiego oraz powiatu kamieńskiego
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Powiatowe przewozy pasażerskie (autobusowe) o charakterze użyteczności publicznej na linii lub liniach komunikacyjnych obejmujących obszar: powiatu gryfickiego; obszar powiatu gryfickiego oraz powiatu kołobrzeskiego; obszar powiatu gryfickiego oraz powiatu łobeskiego; obszar powiatu gryfickiego oraz powiatu kamieńskiego.
Menge: 299 999 Kilometer