2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro ochranné pracovní oděvy a pomůcky
Beschreibung: Předmět veřejných zakázek zadávaných v DNS je specifikován dle jednotlivých kategorií tohoto DNS následovně: 1. Ochranná pracovní obuv Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranné pracovní obuvi dle potřeby Zadavatele. 2. Ochranné pracovní oděvy Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranných pracovních oděvů dle potřeby Zadavatele. 3. Ochranné pracovní oděvy pro technické pracovní pozice Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranných pracovních nereflexních oděvů pro pracovní technické pozice dle potřeby Zadavatele. 4. Ochranné pracovní pomůcky pro práci ve výškách Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranných pracovních pomůcek pro práci ve výškách (např. bezpečnostní postroje, bezpečnostní lana, karabiny, bezpečnostní pomůcky pro práci ve visu) dle potřeby Zadavatele. 5. Specifické ochranné pracovní pomůcky Předmětem veřejných zakázek budou dodávky specifických ochranných pracovních pomůcek (např. pracovní rukavice, čepice, nákrčníky, ochranné brýle, dle potřeby Zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 19638-2020
Interne Kennung: VŘ_P_02_2020
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18221000 Wasserdichte Kleidung, 18113000 Arbeitsbekleidung, 18410000 Spezialkleidung, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18830000 Sicherheitsschuhe, 18330000 T-Shirts und Hemden, 18420000 Bekleidungszubehör, 18610000 Pelzwaren, 18443000 Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung, 18141000 Arbeitshandschuhe, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 18143000 Schutzkleidung, 18823000 Bergschuhe, 18831000 Fußbekleidung mit Zehenschutz aus Metall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová smlouva na dodávku specifických ochranných pracovních pomůcek_opakování I
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření jedné (1) rámcové smlouvy s jedním (1) dodavatelem na dodávky dodávka specifických ochranných pracovních pomůcek pro potřeby terénních zaměstnanců Zadavatele. Rámcová smlouva bude uzavřena na dobu 12 měsíců nebo do vyčerpání finančního rámce stanoveného v této rámcové smlouvě.
Interne Kennung: DNS_P_02_2020_K5_2025_02
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18330000 T-Shirts und Hemden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna vybraného dodavatele v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ