See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoopdienstverlening
Beschreibung: De raamovereenkomsten zijn bedoeld voor het succesvol begeleiden en afronden van (Europese) aanbestedingen door externe inkoopadviseurs wanneer de eigen capaciteit ontoereikend is. Dit betekent dat de inkoopadviseur, in nauwe samenwerking met de interne opdrachtgever en betrokken stakeholders, het volledige proces van voorbereiding tot afronding zorgvuldig coördineert en uitvoert. Maximale totale waarde van € 2.800.000 o.b.v. 4jaar.
Interne Kennung: 2025F&I480
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Diensten en Leveringen met expertise in het sociaal domein
Beschreibung: Diensten en Leveringen met expertise in het sociaal domein
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Diensten en leveringen met expertise bedrijfsvoering & ICT
Beschreibung: Diensten en leveringen met expertise bedrijfsvoering & ICT
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Werken en aanverwante diensten in het fysieke domein
Beschreibung: Werken en aanverwante diensten in het fysieke domein
Interne Kennung: 3