867983-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Provincie Gelderland
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Provincie Gelderland
BeschreibungHet betreft een brandverzekering (Uitgebreide gevaren) t.b.v. de provincie Gelderland. .
Interne Kennung2025-010162
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering t.b.v. provincie Gelderland
BeschreibungHet betreft een Brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren. .
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden.