See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru i monitoringu na terenie RZGW w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia polegającej na ochronie fizycznej obiektu - Siedziby RZGW w Bydgoszczy przy Al. A. Mickiewicza 15, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w urządzeniach zabezpieczenia elektronicznego oraz konserwacja systemu alarmowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 603376-2025
Interne Kennung: D.ROZ.2710.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 50324100 Systemwartung
5. Los
Los: LOT-0001