See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych na potrzeby prowadzenia działań ratowniczych oraz realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych na potrzeby prowadzenia działań ratowniczych oraz realizację zadań ochrony ludności i obrony cywilnej z podziałem na części. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1.1, 1.2, 1.3 do SWZ: a) część 1 – dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, GCBA – OPZ stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ; b) część 2 – dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, GCBA – OPZ stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ; c) część 3 – dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, GCBA – OPZ stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ; Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.1, 1.2, 1.3. Sprzęt dostarczony w ramach wszystkich części powinien być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1.1, 1.2, 1.3 do SWZ Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie występuje w imieniu Komend Powiatowych/Miejskich PSP województwa podkarpackiego na podstawie zawartego porozumienia w sprawie wspólnego przygotowania i przeprowadzenia postępowania o zamówienie publiczne wykaz -Zmawiający/Odbiorca i Użytkownik stanowi załącznik nr 1 do umowy - Wykaz odbiorców Realizacja zamówienia nastąpi na zasadach określonych we wzorze umowy, który stanowią Załącznik nr 8.1, 8.2, 8.3 do niniejszej SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 784819-2025
Interne Kennung: WT.2370.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 Ustawy dotyczących: 1) zdolności technicznej lub zawodowej: a ) Wykonawca składając ofertę na jedną , dwie, trzy lub wszystkie części spełni warunek, jeżeli wykaże, że należycie wykonał, nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 (trzech) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie przynajmniej jedną dostawę samochodu ratowniczo-gaśniczego z przeznaczeniem dla jednostek ochrony przeciwpożarowej o wartości brutto zamówienia min. 1.000.000,00 zł. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą, zobowiązanie podmiotu do oddania Wykonawcy swoich zasobów (Załącznik nr 3 do SWZ) na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca, realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby ma potwierdzać, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa w szczególności: 1) zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby; 2) sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia; 3) czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje zakres przedmiotu zamówienia. 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO", Zamawiający informuje, że: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podkarpacki Komendant Wojewódzki PSP, ul. Mochnackiego 4, 35-016 Rzeszów; W Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych, (tel. 17 74 70 224, ul. Mochnackiego 4, 35-016 Rzeszów, e-mail: iod@podkarpacie.straz.pl); 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. C RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego; 3) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy; 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; 5) Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach Ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z Ustawy; 6) W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; 7) Posiada Pani/Pan: - na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani /Pana dotyczących; - na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych; - na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO; - prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. nie przysługuje Pani/Panu: - w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; - prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; - na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO. nie przysługuje Zamawiającemu: - możliwości żądania od Wykonawcy, który skorzystał z prawa do uzyskania potwierdzenia, czy przetwarzane są dotyczące go dane osobowe, dodatkowych informacji precyzujących żądanie (np. nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia); - zawężenie prawa Wykonawcy do żądania od Zamawiającego, by ten ograniczył przetwarzanie jego danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu. 2. Jednocześnie Zamawiający przypomina o ciążącym na Pani/Panu obowiązku informacyjnym wynikającym z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane przekazane zostaną Zamawiającemu w związku z prowadzonym postępowaniem i które Zamawiający pośrednio pozyska od Wykonawcy biorącego udział w postępowaniu, chyba że ma zastosowanie co najmniej jedno z wyłączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 RODO.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, GCBA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby prowadzenia działań ratowniczych oraz realizację zadań ochrony ludności i obrony cywilnej. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ: a) część 1 – dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, GCBA – OPZ stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ; Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.1. Sprzęt dostarczony w ramach wszystkich części powinien być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1.1 do SWZ Realizacja zamówienia nastąpi na zasadach określonych we wzorze umowy, który stanowią Załącznik nr 8.1 do niniejszej SWZ
Interne Kennung: WT.2370.40.2025, część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, GCBA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby prowadzenia działań ratowniczych oraz realizację zadań ochrony ludności i obrony cywilnej. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ: a) część 2 – dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, GCBA – OPZ stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ; Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.2. Sprzęt dostarczony w ramach wszystkich części powinien być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1.2 do SWZ Realizacja zamówienia nastąpi na zasadach określonych we wzorze umowy, który stanowią Załącznik nr 8.2 do niniejszej SWZ
Interne Kennung: WT.2370.40.2025, część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3 - dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, GCBA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby prowadzenia działań ratowniczych oraz realizację zadań ochrony ludności i obrony cywilnej. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ: a) część 3 – dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, GCBA – OPZ stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ; Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.3. Sprzęt dostarczony w ramach wszystkich części powinien być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1.3 do SWZ Realizacja zamówienia nastąpi na zasadach określonych we wzorze umowy, który stanowią Załącznik nr 8.3 do niniejszej SWZ
Interne Kennung: WT.2370.40.2025, część 3