2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, wody pitnej, p.poż., wodnokanalizacyjnej oraz sprężonego powietrza na terenie WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), pn. Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, wody pitnej, p.poż., wodnokanalizacyjnej oraz sprężonego powietrza na terenie WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 652597-2025
Interne Kennung: PRZZ/4147
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen, 50712000 Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, wody pitnej, p.poż., wodnokanalizacyjnej oraz sprężonego powietrza na terenie WĘGLOKOKS KRAJ S.A. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - WZ