2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa worków na odpady komunalne segregowane i biodegradowalne do Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Katowicach, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 3 do SWZ, projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia zamówienia podstawowego w wymiarze 50 % w ramach prawa opcji.
Interne Kennung: PN/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Sukcesywna dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia zamówienia podstawowego w wymiarze 50 % w ramach prawa opcji.