2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa outsourcingu obejmująca drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów na potrzeby jednostek Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa outsourcingu, w skład której wchodzą: 1) zapewnienie możliwości drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów za pomocą dostarczonych przez Wykonawcę fabrycznie nowych urządzeń (wraz z opcjami), 2) obsługa serwisowa i eksploatacyjna tych urządzeń (dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i naprawa tych urządzeń), 3) wdrożenie systemu zarządzania sieciowymi urządzeniami drukującymi, dla wszystkich urządzeń objętych usługą (system rozliczania kosztów, system monitoringu stanu urządzeń, zarzadzanie materiałami eksploatacyjnymi), 4) dostarczenie fabrycznie nowych serwerów wraz z odpowiednimi licencjami niezbędnymi do świadczenia usługi.
Interne Kennung: 0401-ILZ.260.2.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa outsourcingu obejmująca drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów na potrzeby jednostek Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy - część I zamówienia
Beschreibung: Część I zamówienia dotyczy realizacji przedmiotu zamówienia na potrzeby nw. jednostek: 1) Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Dr. Emila Warmińskiego 18, 85-950 Bydgoszcz; 2) Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Dr. K. Marcinkowskiego 7, 85-056 Bydgoszcz; 3) Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. A. Czartoryskiego 20, 85-222 Bydgoszcz; 4) Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Objazdowa 1, 85-882 Bydgoszcz; 5) Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. Fordońska 77, 85-950 Bydgoszcz; 6) Drugi Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. Wojska Polskiego 20B, 85-822 Bydgoszcz; 7) Trzeci Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. Tadeusza Rejtana 5, 85-032 Bydgoszcz; 8) Kujawsko-Pomorski Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 50, 85-236 Bydgoszcz; 9) Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy, ul. Hetmańska 28, 85-039 Bydgoszcz; 10) Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu Oddział Celny II w Bydgoszczy, ul. Daleka 9, 85-152 Bydgoszcz; 11) Urząd Skarbowy w Mogilnie, ul. 900-lecia 20, 88-300 Mogilno; 12) Urząd Skarbowy w Nakle n/Notecią, ul. Sądowa 8, 89-100 Nakło n/Notecią; 13) Urząd Skarbowy w Żninie, ul. Klemensa Janickiego 18, 88-400 Żnin; 14) Urząd Skarbowy w Chełmnie, ul. Grudziądzka 6, 86-200 Chełmno; 15) Urząd Skarbowy w Grudziądzu, ul. Droga Łąkowa 23, 86-300 Grudziądz; 16) Urząd Skarbowy w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 22, 89-400 Sępólno Krajeńskie; 17) Urząd Skarbowy w Świeciu, ul. 10 Lutego 16, 86-100 Świecie; 18) Urząd Skarbowy w Tucholi, Plac Zamkowy 4, 89-500 Tuchola.
Interne Kennung: 0401-ILZ.260.2.9.2025/I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji: 1) polegać będzie na zwiększeniu ilości wydruków/kopii (wskazanych w Opz) i wyniesie maksymalnie 30 % zamówienia podstawowego dla danej części zamówienia; 2) nastąpi po wyczerpaniu ilości wydruków/kopii (wskazanych w Opz), objętych zamówieniem podstawowym, dla danej części zamówienia.