86817-2026 - Wettbewerb
Polen – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem, ul. Orla 56, 05-825 Szczęsne. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: Przedmiotem zamówienia są stałe, powtarzające się dostawy artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem, ul. Orla 56, 05-825 Szczęsne do magazynu Zamawiającego według podziału na zadania (części): Część nr 1 – MIĘSO, WĘDLINY, DRÓB Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa, wędlin drobiu, ryb świeżych i wędzonych w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.1 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 1. Część nr 2 – NABIAŁ Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.2 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 2. Część nr 3 – PIECZYWO Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.3 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 3. Część nr 4 – MROŻONKI I RYBY MROŻONE Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek i ryb mrożonych w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.4 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 4. Część nr 5 – JAJA Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jaj w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.5 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 5. Część nr 6 – WARZYWA I OWOCE I KISZONKI Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw, owoców i kiszonek w dobrej jakości w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.6 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 6. Część nr 7 – ARTYKUŁY OGÓLNOSPOŻYWCZE Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.7 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 7. Część nr 8– PRODUKTY GARMAŻERYJNE Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.8 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 8.
Interne KennungZP.271.1.2026.SPSz
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15131130 Würste, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 03142500 Eier, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem - Część nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa, wędlin drobiu, ryb świeżych i wędzonych w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.1 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 1.
Interne KennungCzęść nr 1 – MIĘSO, WĘDLINY, DRÓB
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15131130 Würste
LosLOT-0002
TitelSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem - Część nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.2 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 2.
Interne KennungCzęść nr 2 – NABIAŁ
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0003
TitelSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem - Część nr 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.3 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 3.
Interne KennungCzęść nr 3 – PIECZYWO
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
LosLOT-0004
TitelSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem - Część nr 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek i ryb mrożonych w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.4 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 4.
Interne KennungCzęść nr 4 – MROŻONKI I RYBY MROŻONE
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
LosLOT-0005
TitelSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem - Część nr 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jaj w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.5 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 5.
Interne KennungCzęść nr 5 - JAJA
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
LosLOT-0006
TitelSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem - Część nr 6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw, owoców i kiszonek w dobrej jakości w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.6 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 6.
Interne KennungCzęść nr 6 – WARZYWA I OWOCE I KISZONKI
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
LosLOT-0007
TitelSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem - Część nr 7
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.7 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 7.
Interne KennungCzęść nr 7 – ARTYKUŁY OGÓLNOSPOŻYWCZE
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
LosLOT-0008
TitelSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szczęsnem - Część nr 8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych w ilościach wskazanych w Załączniku nr 1.8 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy dla części nr 8.
Interne KennungCzęść nr 8– PRODUKTY GARMAŻERYJNE
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten