See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 22 części: część nr 1: Tafasitamabum część nr 2: Pomalidomid- chemia część nr 3: Awatrombopag część nr 4:Ibrutynib część nr 5:Daratumumab część nr 6: Apalutamid część nr 7: Lapatynib- chemia część nr 8: Rybocyklib część nr 9: Alpelisyb część nr 10: Darolutamid część nr 11:Kabazytaksel - chemia część nr 12 :Gilterytynib część nr 13: Sotorasib część nr 14:Tukatynib część nr 15: Trastuzumab derukstekan część nr 16: Chlorowodorek asciminibu część nr 17:Izatuksymab część nr 18: Zanubrutynib część nr 19: Esketamina część nr 20: Dostarlimab część nr 21:Kabazytaksel - chemia część nr 22:Kabazytaksel - chemia
Vorherige Bekanntmachung: 715201-2025
Interne Kennung: DA.261.1.66.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1: Tafasitamabum
Beschreibung: Tafasitamabum
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2: Pomalidomid
Beschreibung: Pomalidomid
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3: Awatrombopag
Beschreibung: Awatrombopag
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4:Ibrutynib
Beschreibung: Ibrutynib
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5:Daratumumab
Beschreibung: Daratumumab
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6: Apalutamid
Beschreibung: Apalutamid
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7: Lapatynib
Beschreibung: Lapatynib
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8: Rybocyklib
Beschreibung: Rybocyklib
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9: Alpelisyb
Beschreibung: Alpelisyb
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10: Darolutamid
Beschreibung: Darolutamid
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11:Kabazytaksel
Beschreibung: Kabazytaksel
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12 :Gilterytynib
Beschreibung: Gilterytynib
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13: Sotorasib
Beschreibung: Sotorasib
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14:Tukatynib
Beschreibung: Tukatynib
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15: Trastuzumab derukstekan
Beschreibung: Trastuzumab derukstekan
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16: Chlorowodorek asciminibu
Beschreibung: Chlorowodorek asciminibu
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17:Izatuksymab
Beschreibung: Izatuksymab
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18: Zanubrutynib
Beschreibung: Zanubrutynib
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19: Esketamina
Beschreibung: Esketamina
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20: Dostarlimab
Beschreibung: Dostarlimab
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21:Kabazytaksel
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22:
Interne Kennung: 22