2. Verfahren
Verfahren
Titel: INOS - EA Schoonmaak & Glasbewassing
Beschreibung: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van 27 scholen (47 locaties), verdeeld over 2 percelen (Perceel 1: Oost en Perceel 2: West). Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 71.000. m2. Het totaal aantal m2 glasbewassing dubbelzijdig gemeten bedraagt ca 51.800 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomst, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie(s) van Opdrachtgever één Overeenkomst met één Opdrachtnemer per perceel te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 juni 2026 een Overeenkomst aan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel Oost
Los: LOT-0002
Titel: Perceel West
Beschreibung: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van 26 locaties (Perceel 1: West). Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 37.500. m2. Het totaal aantal m2 glasbewassing dubbelzijdig gemeten bedraagt ca 29.070 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomst, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie(s) van Opdrachtgever één Overeenkomst met één Opdrachtnemer per perceel te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 juni 2026 een Overeenkomst aan.