2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w roku 2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru wraz z zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w terminie od dnia 01.01.2026r. do 31.12.2026r. polegająca na: odbieraniu, transporcie oraz zagospodarowaniu odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Batalionów Chłopskich 25 w Zwoleniu. odbieraniu, transporcie wraz z zagospodarowaniu zebranych odpadów komunalnych, pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Vorherige Bekanntmachung: 799092-2025
Interne Kennung: OŚ.ZP.271.19.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru wraz z zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w terminie od dnia 01.01.2026r. do 31.12.2026r. polegająca na: odbieraniu, transporcie oraz zagospodarowaniu odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Batalionów Chłopskich 25 w Zwoleniu. odbieraniu, transporcie wraz z zagospodarowaniu zebranych odpadów komunalnych, pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Szacowana ilość odpadów [Mg] w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 1 995,488; Papier i tektura 170,000; Szkło 261,265; Metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe 366,650; Bioodpady 767,273; Meble i inne odpady wielkogabarytowe 289,828; Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 33,576; Zużyte baterie i akumulatory 0,020; Zużyte opony 58,000; Przeterminowane leki 0,050; Odpady budowlane i rozbiórkowe 200,000; Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny 0,007; Żużle, popioły 150,000; Odpady tekstyliów i odzieży 7,600; ŁĄCZNA SZACUNKOWA ILOŚĆ ODPADÓW 4 299,757 Strony w trakcie negocjacji, w oparciu o najnowsze dane, zaktualizowały szacowane ilość odpadów w roku 2026, które Wykonawca zobowiązuje się do odbioru i zagospodarowania w ramach zleconego zamówienia. W wyniku negocjacji ustalono następujące ilości [Mg]: Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 1 900,000 Papier i tektura - 155,000 Szkło - 245,000 Metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe - 360,000 Bioodpady - 720,000 Meble i inne odpady wielkogabarytowe - 280,000 Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - 33,576 Zużyte baterie i akumulatory - 0,020 Zużyte opony - 58,000 Przeterminowane leki - 0,050 Odpady budowlane i rozbiórkowe - 150,000 Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny - 0,007 Żużle, popioły paleniskowe i pyły z kotów - 120,00 Odpady tekstyliów i odzieży - 10,000 Łączna szacunkowa ilość odpadów - 4 031,653