See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY TESTÓW KASETKOWYCH DO OZNACZANIA NARKOTYKÓW, WIRUSÓW , ODCZYNNIKÓW DO BARWIENIA PREPARATÓW ORAZ OZNACZENIA BIAŁKA W PMK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa testów kasetkowych do oznaczania narkotyków, wirusów, odczynników do barwienia preparatów oraz oznaczenia białka w PMK. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 8 części. 2. Informacje szczegółowe dotyczące przedmiotu zamówienia opisane zostały w Załączniku 2A (stanowiącym równocześnie formularz asortymentowo - cenowy). 3. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 763165-2025
Interne Kennung: WSZSL/FZ-94/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2) uPzp tj. ze względu na fakt, iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione - wyznacza w niniejszym postępowaniu skrócony 16 dniowy termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2
Beschreibung: Testy kasetkowe wykrywające fencyklidynę w moczu
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości przedłużenia umowy na dodatkowy okres, dłuższy o maksymalnie 6 miesięcy od terminu kończącego pierwotnie zawartą umowę. W związku z tym przedłużeniu ulegnie okres trwania najmu analizatorów i okres dokonywania zamówień przedmiotu zamówienia. 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w zakresie mniejszym niż okres 6 miesięcy przedłużenia umowy.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4
Beschreibung: Testy kasetkowe wykrywające obecności najczęściej stosowanych narkotyków i leków o działaniu psychoaktywnym w moczu
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5
Beschreibung: Testy kasetkowe 3 parametrowe wykrywające obecności BAR/BZO/TCA
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6
Beschreibung: Testy kasetkowe do wykrywania obecności Fentanylu
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7
Beschreibung: Odczynniki do barwienia rozmazów krwi metodą May - Grunwalda oraz do barwienia metodą Giemsy
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8
Beschreibung: Odczynnik Pandy'ego do oznaczania białka w PMR