868200-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Gennep
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Gennep
BeschreibungHet betreft een brandverzekering (Uitgebreide gevaren) t.b.v. de gemeente Gennep. .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering t.b.v. gemeente Gennep
BeschreibungHet betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren. .
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden.
868200-2025 - Resultaat
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering Gemeente Gennep
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering Gemeente Gennep
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: