See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportu pojemników pojazdami dostawczymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony na terenie Gminy Miejskiej Kraków
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu pojemników na odpady komunalne czterema samochodami o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony na terenie Gminy Miejskiej Kraków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. Uwaga !!! Każdy pojazd, którym Wykonawca będzie świadczył usługę musi być wyposażony w urządzenie GPS umożliwiające bieżące monitorowanie położenia pojazdu jak również w element rejestracji danych w wewnętrznym układzie pamięci (czarna skrzynka). System w kontekście monitorowania położenia jak również analizy zarejestrowanych danych musi być kompatybilny z systemem zarządzania flotą funkcjonującym u Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest w terminie nie późniejszym niż 4 tygodnie od daty podpisania umowy do zainstalowania takiego urządzenia pod rygorem naliczania mu kar umownych lub rozwiązania umowy zgodnie z projektem umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ. Koszty transmisji danych oraz koszty modemu GPRS pokryje Wykonawca. 2. Miejscem świadczenia usługi: Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków (sektory nr I – V) zgodnie z treścią Uchwały Nr LXXI/1044/13 Rady Miasta Krakowa z dnia 10 kwietnia 2013 roku w sprawie podziału obszaru Gminy Miejskiej Kraków na sektory w celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz wyznaczenia punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych tj.: − Sektor I obejmuje obszar Dzielnic I, II, III, XIV. − Sektor II obejmuje obszar Dzielnic IV, V, VI, VII. − Sektor III obejmuje obszar Dzielnic VIII, IX, X − Sektor IV obejmuje obszar Dzielnic XI, XII, XIII. − Sektor V obejmuje obszar Dzielnic XV, XVI, XVII, XVIII. 3. Podział przedmiotu zamówienia na części: Zamawiający nie dopuszcza składanie oferty częściowych. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części gdyż jego specyfika nie pozwala na wyodrębnienie dwóch (lub więcej) części. Mając powyższe na uwadze zamówienie jest niepodzielne na części, gdyż ze względów technicznych, organizacyjnych oraz ekonomicznych tworzy nierozerwalną całość. 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: Od daty podpisania umowy do dnia 31.12.2026 r. - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 749334-2025
Interne Kennung: TZ/EG/17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001