2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Kluczbork
Beschreibung: Pasażerski transport drogowy - przewozy autobusowe. Przewozy będą wykonywane w ramach publicznego transportu zbiorowego w granicach administracyjnych Gminy Kluczbork lub Gminy Kluczbork i gmin sąsiadujących w przypadku zawarcia stosownego porozumienia zgodnie z brzmieniem art. 7 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 roku o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025r., poz. 285).
Interne Kennung: GM.271.37.2025.AS
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001