See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO, MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH ORAZ ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH DO APTEKI ZAKŁADOWEJ-OKRĘGOWEJ ARESZTU ŚLEDCZEGO W SZCZECINIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych, środków do dezynfekcji, materiałów medycznych jednorazowego użytku oraz materiałów opatrunkowych do Apteki Zakładowej-Okręgowej Aresztu Śledczego w Szczecinie. Zamówienie podzielone jest na części: PAKIET 1 – PRODUKTY LECZNICZE; PAKIET 2 – ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI RĄK, SKÓRY, RAN, BŁON ŚLUZOWYCH, POWIERZCHNI, NARZĘDZI; PAKIET 3 – MATERIAŁY MEDYCZNE JEDNORAZOWEGO UŻYTKU; PAKIET 4 – MATERIAŁY OPATRUNKOWE; PAKIET 5 – RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE.
Interne Kennung: D/Kw.2232.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia podyktowana jest koniecznością zachowania ciągłości procesu leczenia osadzonych w przypadkach nagłych, jak i tych, którzy mają stwierdzone jednostki chorobowe.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - PRODUKTY LECZNICZE
Beschreibung: Produkty wyszczególnione w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: D/KW.2232.5.2025 -PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI RĄK, SKÓRY, RAN, BŁON ŚLUZOWYCH, POWIERZCHNI I NARZĘDZI
Interne Kennung: D/KW.2232.5.2025 -PAKIET 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - MATERIAŁY MEDYCZNE JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Interne Kennung: D/KW.2232.5.2025 -PAKIET 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - MATERIAŁY OPATRUNKOWE
Interne Kennung: D/KW.2232.5.2025 -PAKIET 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE
Interne Kennung: D/KW.2232.5.2025 - PAKIET 5