868245-2025 - Ergebnis
Polen – Bereitstellung von Software – Zakup dostępu do platformy Cyber Threat Intelligence na poziom strategiczny dla podmiotów krajowego systemu cyberbezpieczeństwa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup dostępu do platformy Cyber Threat Intelligence na poziom strategiczny dla podmiotów krajowego systemu cyberbezpieczeństwa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup dostępu do platformy Cyber Threat Intelligence na poziom strategiczny dla podmiotów krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji, a zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung720995-2025
Interne KennungPN-33/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001