2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka infuzní techniky pro ARO, Dětské odd. 2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka souboru nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických přístrojů a zařízení (infuzní techniky – 58 infuzních pump, 116 lineárních dávkovačů, 24 dokovacích stanic a 17 držáků) pro Anesteziologicko-resuscitační oddělení (ARO) a Dětské oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s.
Interne Kennung: 043C202500MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
5. Los
Los: LOT-0001