See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Vorherige Bekanntmachung: 290055-2025
Interne Kennung: POST/DYS/OR/OZ/00934/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Mielec o łącznej długości 148,868 km
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 8
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Mielec o łącznej długości 87,835 km
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Mielec o łącznej długości 29,830 km
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Mielec o łącznej długości 93,956 km
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Mielec o łącznej długości 1,996 km
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Staszów o łącznej długości 2,867 km
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0015
Titel: Część 15. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Staszów o łącznej długości 110,577 km
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Staszów o łącznej długości 92,596 km
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Staszów o łącznej długości 114,265 km
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Staszów o łącznej długości 43,054 km
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0020
Titel: Część 20. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Staszów o łącznej długości 65,437 km
Interne Kennung: Część 20