See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy materiałów diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy materiałów diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach.
Vorherige Bekanntmachung: 765719-2025
Interne Kennung: NZ.261.61.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33696300 Chemische Reagenzien, 33100000 Medizinische Geräte, 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Sukcesywne dostawy odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz akcesoriów umożliwiających wykonanie specjalistycznych badań immunochemicznych z zakresu wirusologii wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: NZ.261.61.1.2025
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Sukcesywne dostawy odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz akcesoriów, umożliwiających wykonanie badań immunochemicznych metodą nefelometryczną oraz dzierżawa analizatora. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: NZ.261.61.2.2025
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Sukcesywne dostawy odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz akcesoriów, umożliwiających wykonanie 11 000 rozdziałów elektroforetycznych białek surowicy krwi oraz 3000 immunofiksacji metodą kapilarną wraz z dzierżawą urządzenia medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: NZ.261.61.3.2025