2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cz.1: Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych segregowanych (z wyłączeniem bioodpadów) powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Oborniki Śląskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych segregowanych (z wyłączeniem bioodpadów) oraz usługi transportu i zagospodarowania niesegregowanych(zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Oborniki Śląskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.62.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający dokonuje procedury przyspieszonej ze względu na pilną potrzebę realizacji zamówienia. Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów musi być usługą świadczoną w sposób ciągły, a przedłużająca się procedura przetargowa opóźni proces podpisania umowy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych segregowanych (z wyłączeniem bioodpadów) powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Oborniki Śląskie oraz z terenu Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Golędzinowie(zwany dalej GPSZOK) wraz z wyposażeniem GPSZOK w pojemniki i kontenery (dzierżawa pojemników i kontenerów).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do Specyfikacji Warunków Zamówienia(SWZ).
Interne Kennung: ZP.271.62.2025cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Cz.2: Świadczenie usługi transportu i zagospodarowania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Oborniki Śląskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na: - transporcie i zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów z terenu Punktu Przeładunkowego dzierżawionego przez Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. (działka nr. 1/26 AM-1 , obręb Golędzinów, gm. Oborniki Śląskie), położonego w obszarze gminy Oborniki Śląskie wraz z zapewnieniem kontenerów w których będą one przygotowywane do transportu do miejsc zagospodarowania, - transporcie i zagospodarowaniu odpadów ulegających biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów zebranych na terenie Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Golędzinowie (zwany dalej GPSZOK) wraz z jego wyposażeniem w pojemniki i kontenery (dzierżawa pojemników i kontenerów). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: ZP.271.62.2025cz.2