See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkola na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie w okresie od 02-01-2026 r. do 22-12-2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej polegającej na przewozach szkolnych uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie do szkół podstawowych w Bobrówku, Ogardach, Tucznie, Strzelcach Krajeńskich, Przedszkola Samorządowego nr 1 w Strzelcach Krajeńskich, Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Strzelcach Krajeńskich. Dowozy odbywać się będą na podstawie imiennych biletów miesięcznych w ramach regularnej komunikacji autobusowej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001