868345-2025 - Ergebnis
Polen – Technische Computerunterstützung – Świadczenie usługi wsparcia dla systemu bezpieczeństwa sieci WAN RF
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi wsparcia dla systemu bezpieczeństwa sieci WAN RF
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. w zakresie zamówienia podstawowego: 1) dostawa i uruchomienie elementów CSZ wraz z Oprogramowaniem oraz gwarancją producenta, 2) dostawa i uruchomienie Urządzeń Bezpieczeństwa wraz z Oprogramowaniem oraz gwarancją producenta, 3) Opracowanie: a) Harmonogramu, b) Planu testów akceptacyjnych wraz ze Scenariuszami testowymi, 4) przeprowadzenie Testów akceptacyjnych dla dostarczonych, zainstalowanych i skonfigurowanych Urządzeń Bezpieczeństwa oraz elementów CSZ, zgodnie z opracowanym Planem testów akceptacyjnych oraz Scenariuszami testowymi 5) Aktualizacja Dokumentacji, 6) świadczenie Serwisu i wsparcia technicznego dla Systemu Bezpieczeństwa sieci WAN RF w ramach, którego Wykonawca zrealizuje Aktualizację Licencji. 2. w zakresie zamówienia objętego opcją: 1) dostawa, uruchomienie i konfiguracja jednego lub wielu Urządzeń Bezpieczeństwa wraz z oprogramowaniem do wskazanej przez Zamawiającego lokalizacji, 2) dostawa do 10 sztuk wkładek SFP+ LC MM wraz ze światłowodowymi kablami krosowymi o długości 5m wraz z gwarancją producenta, 3) świadczeniu Serwisu i wsparcia technicznego dla dostarczonych zgodnie z pkt. 1) powyżej Urządzeń Bezpieczeństwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II SWZ PPU i Tomie III SWZ OPZ.
Vorherige Bekanntmachung726770-2025
Interne KennungPN/85/25/VBC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Przedmiotem zamówienia w ramach opcji jest: 1) dostawa, uruchomienie i konfiguracja jednego lub wielu Urządzeń Bezpieczeństwa wraz z oprogramowaniem do wskazanej przez Zamawiającego lokalizacji, 2)dostawa do 10 sztuk wkładek SFP+ LC MM wraz ze światłowodowymi kablami krosowymi o długości 5m wraz z gwarancją producenta, 3)świadczeniu Serwisu i wsparcia technicznego dla dostarczonych w ramach zamówienie podstawowego Urządzeń Bezpieczeństwa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Tomie II SWZ PPU i Tomie III SWZ OPZ.