868357-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków dla Oddziału Onkologii Klinicznej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków dla Oddziału Onkologii Klinicznej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Oddziału Onkologii Klinicznej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie– 28 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ- pakiety oraz załącznik nr 4- wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung598678-2025
Interne Kennung85/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1 - Cetuximabum
BeschreibungPPAKIET 1 - Cetuximabum . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 1 - Cetuximabum
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. Maksymalna wartość opcji, okoliczności skorzystania z prawa opcji – opisane są SWZ oraz załączniku nr 4 do SWZ – wzorze umowy.
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2 -Panitumumabum
BeschreibungPAKIET 2 -Panitumumabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 2 -Panitumumabum
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3 - Capecitabinum
BeschreibungPAKIET 3 - Capecitabinum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 3 - Capecitabinum
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4 -Darbepoetinum alfa
BeschreibungPAKIET 4 -Darbepoetinum alfa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 4 -Darbepoetinum alfa
LosLOT-0005
TitelPAKIET 5 -Vinorelbinum
BeschreibungPAKIET 5 -Vinorelbinum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 5 -Vinorelbinum
LosLOT-0006
TitelPAKIET 6 -Filgrastimum
BeschreibungPAKIET 6 -Filgrastimum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 6 -Filgrastimum
LosLOT-0007
TitelPAKIET 7 -Hydroxycarbamidum
BeschreibungPAKIET 7 -Hydroxycarbamidum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 7 -Hydroxycarbamidum
LosLOT-0008
TitelPAKIET 8 -Fulvestrantum
BeschreibungPAKIET 8 -Fulvestrantum . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 8 -Fulvestrantum
LosLOT-0009
TitelPAKIET 9 -Ondansetronum
BeschreibungPAKIET 9 -Ondansetronum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 9 -Ondansetronum
LosLOT-0010
TitelPAKIET 10 -Acidum zoledronicum
BeschreibungPAKIET 10 -Acidum zoledronicum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne KennungPAKIET 10 -Acidum zoledronicum