See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Radomiu w latach 2026-2028
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Radomiu w latach 2026-2028, zgodnie z zakresem określonym w Części II SWZ. 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. 3) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. 4) Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy. 5) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców, jeżeli są już znani. 6) Stosownie do postanowień art. 95 oraz art. 438 ustawy w związku z art. 134 ust. 2 pkt 14 ustawy Zamawiający określa wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. Wymagania zawarte są w Części II oraz IV SWZ. 7) Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień: Kod główny: 50532400 -7; nazwa: Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznego sprzętu przesyłowego. 8) Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu: - 24 miesięcznej gwarancji i rękojmi zgodnie z wymaganiami określonymi w Część IV SWZ. 9) Przedmiotowe środki dowodowe: Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 10) Szczegółowe zapisy dotyczące składanych podmiotowych środków dowodowych zostały określone w pkt. IX części I SWZ. Podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, jakie zobowiązani są złożyć Wykonawcy oraz wymagania dotyczące formy ich składania). 11) Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji. 12) Termin wykonania zamówienia: a) od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. – dla czterech ZES: Kielce, Kozienice, Lublin, Połaniec b) od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. – dla pięciu ZES: Kielce, Kozienice, Lublin, Połaniec, Rzeszów – całe ZKO Radom c) od 01.01.2028 r. do 31.12.2028 r. – dla pięciu ZES: Kielce, Kozienice, Lublin, Połaniec, Rzeszów – całe ZKO Radom Szczegółowe zapisy związane realizacją przedmiotu zamówienia zostały określone w Części IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 495381-2025
Interne Kennung: 2025/WNP-0192
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji.