See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka pohonných hmot – motorové nafty do nadzemních nádrží III
Beschreibung: Předmětem plnění v rámci zadávacího řízení, jsou průběžné dodávky pohonných hmot – motorové nafty do nadzemních nádrží (bencalor) zadavatele včetně dopravy do všech areálů zadavatele. Kupní smlouva (dále také „smlouva“) bude uzavřena na dobu 48 měsíců. Maximální hodnota poskytovaných dodávek je uvedena v Kupní smlouvě a po dosažení této hranice pozbývá účinnosti. Dodávaný předmět plnění musí splňovat požadavky ČSN EN 590+A1. Předpokládaný objem dodávek, doba trvání Kupní smlouvy a bližší specifikace předmětu plnění týkající se tříd dodávané motorové nafty je uvedeno v příloze č. 2 v závazném textu Kupní smlouvy. Další požadavky na předmět plnění jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: SUSPK/12225/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel použil jednací řízení bez uveřejnění podle § 63 odst. 1 písm. a) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (ZZVZ), neboť předchozí postup v otevřeném řízení byl opakovaně neúspěšný – v obou případech nebyla ve lhůtě pro podání nabídek podána žádná nabídka. Zadavatel v průběhu zadávacího postupu zachoval podmínky předchozích zadávacích řízení, jež zůstaly v zásadě totožné, a veřejná zakázka byla zadána po oslovení konkrétního dodavatele. Po zahájení zadávacího řízení byla oslovena společnost ČEPRO, a.s., která jako jediný oslovený dodavatel podala nabídku splňující podmínky zadavatele. Nabídka byla posouzena z hlediska splnění kvalifikačních požadavků a dalších stanovených podmínek. Po ověření splnění všech požadavků byla zakázka zadána tomuto dodavateli za podmínek stanovených ve smlouvě. Použití tohoto postupu je odůvodněno potřebou bezodkladně zajistit nezbytná plnění z hlediska veřejného zájmu a provozní kontinuitu zadavatele, s ohledem na opakovaně nezdařené pokusy zadat zakázku v jiné formě zadávacího řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
Los: LOT-0001