2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport drogowy w zakresie przewozów autobusowych w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Hajnówka oraz obszar gmin sąsiednich, które zawrą porozumienie gminne
Beschreibung: Transport drogowy w zakresie przewozów autobusowych w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Hajnówka oraz obszar gmin sąsiednich, które zawrą porozumienie gminne
Interne Kennung: Or.7243.47.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)