See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 191212 (frakcja nadsitowa >80 mm) – Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 z Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa > 80 mm) z terenu Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno w ilości 6 800,00 Mg 2. Szczegółowy opis, zakres i warunki przedmiotu zamówienia wymagane przez Zamawiającego składającego się na przedmiot usługi oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 90500000-2 - usługi związane z odpadami; 90512000-9 - usługi transportu odpadów. 4. Rodzaj zamówienia: usługi 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości odpadów podanych w OPZ. Ilość odpadów może się zmniejszyć lub zwiększyć, stosownie do potrzeb Zamawiającego. Zmiana ilości odpadów powoduje zmianę ostatecznego wynagrodzenia Wykonawcy. Niezrealizowanie całego zakresu zamówienia nie może rodzić po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń. 6. Odpady przekazywane do zagospodarowania będą transportowane przez Wykonawcę na jego koszt. Wykonawca zobowiązany będzie do odbioru od Zamawiającego odpadów, w dni robocze w godzinach 7:00 – 12:00, są to godziny pracy Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie.
Vorherige Bekanntmachung: 638415-2025
Interne Kennung: ZP/9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 6 800 Tonnen