See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego oraz diagnostycznego wraz z akcesoriami.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego oraz diagnostycznego wraz z akcesoriami. Przedmiot zamówienia został podzielony na 69 części 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny kod CPV: 33140000-3 materiały medyczne; 3. Zamawiający informuje, że udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Niniejsze postępowanie obejmuje 69 niepodzielnych części, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 4. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, pkt 8
Vorherige Bekanntmachung: 708313-2025
Interne Kennung: NLZ. 2025.271.67
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Implanty silkonowo-żelowe
Beschreibung: Część 10 Implanty silkonowo-żelowe
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0014
Titel: Część 13 8-probówkowe stripy do qPCR/PCR
Beschreibung: Część 13 8-probówkowe stripy do qPCR/PCR
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0015
Titel: Część 14 8-probówkowe stripy do qPCR/PCR
Beschreibung: Część 14 8-probówkowe stripy do qPCR/PCR
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0017
Titel: Część 16 Probówki i końcówki do pipet
Beschreibung: Część 16 Probówki i końcówki do pipet
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0021
Titel: Część 20 Worki do zbiórki moczu
Beschreibung: Część 20 Worki do zbiórki moczu
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0026
Titel: Część 25 Sprzęt stomijny z technologią pochłaniającą wilgoć
Beschreibung: Część 25 Sprzęt stomijny z technologią pochłaniającą wilgoć
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0053
Titel: Część 52 Igła kulkowa luer- lock
Beschreibung: Część 52 Igła kulkowa luer- lock
Interne Kennung: Część 52
Los: LOT-0055
Titel: Część 54 Prowadnik stalowy
Beschreibung: Część 54 Prowadnik stalowy
Interne Kennung: Część 54
Los: LOT-0063
Titel: Część 62 Akcesoria w pełni kompatybilne z urządzeniem do wysoko przepływowej terapii tlenem typu Comen NF5 produkcji Walmed będącego na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: Część 62 Akcesoria w pełni kompatybilne z urządzeniem do wysoko przepływowej terapii tlenem typu Comen NF5 produkcji Walmed będącego na wyposażeniu Zamawiającego
Interne Kennung: Część 62
Los: LOT-0065
Titel: Część 64 Akcesoria w pełni kompatybilne do defibrylatora Efficia będącego na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: Część 64 Akcesoria w pełni kompatybilne do defibrylatora Efficia będącego na wyposażeniu Zamawiającego
Interne Kennung: Część 64
Los: LOT-0067
Titel: Część 66 Ekpandery tkanki
Beschreibung: Część 66 Ekpandery tkanki
Interne Kennung: Część 66
Los: LOT-0069
Titel: Część 68 Klipsownica jednorazowa
Beschreibung: Część 68 Klipsownica jednorazowa
Interne Kennung: Część 68