See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Świętokrzyskiej 4 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 636866-2025
Interne Kennung: ATZ-281-80/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320), zwanej dalej Pzp, w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren, 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. I Zestaw mysz i klawiatura (1 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu mysz i klawiatura (1 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-80/25 cz. I
Los: LOT-0002
Titel: cz. II Monitor (1 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora (1 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-80/25 cz. II
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Los: LOT-0003
Titel: cz. III Laptop (1 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa (1 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-80/25 cz. III
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0004
Titel: cz. IV Drukarka (1 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarki (1 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-80/25 cz. IV
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter