See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ZAMBRÓW W OKRESIE od 01.01.2026 do 31.12.2027”
Beschreibung: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Zambrów w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027”. 1) Część nr 1 Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Zambrów w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 2) Część nr 2 Utworzenie i prowadzenie Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają SWZ oraz załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 695497-2025
Interne Kennung: GK.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. „ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ZAMBRÓW W OKRESIE od 01.01.2026 do 31.12.2027”
Beschreibung: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Zambrów w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027”. 1) Część nr 1 Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Zambrów w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają SWZ oraz załączniki do SWZ.
Interne Kennung: GK.271.3.1.2025
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie szacunkowych mas odpadów przewidzianych do odbioru, w okresie określonym w § 3 ust. 1 i 2 umowy – zał. nr 13 do SWZ. Skorzystanie z opcji nie może spowodować wzrostu całkowitego maksymalnego zobowiązania Zamawiającego, o którym mowa w § 4 ust. 1 umowy o więcej niż 50%. Wartość opcji będzie odnoszona każdorazowo do wartości określonej w § 4 ust. 1 umowy na dzień jej zawarcia, niezależnie od ewentualnych zmian i waloryzacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. Zamawiający przekaże Wykonawcy pisemne oświadczenie o skorzystaniu z opcji nie później niż w terminie 30 dni od dnia otrzymania od Wykonawcy prawidłowo wystawionej faktury po zaakceptowaniu przez Zamawiającego raportu miesięcznego za miesiąc, w którym zrealizowano odbiór odpadów o wartości stanowiącej 80% wartości określonej w § 4 ust. 1 umowy. Zamawiający może skorzystać z opcji jednorazowo na całą wartość opcji lub w kilku częściach. W przypadku realizacji opcji w kilku częściach, Zamawiający będzie składał Wykonawcy kolejne oświadczenia, nie później niż przed wyczerpaniem się 80% wartości uruchomionej części opcji wynikającej z poprzednio złożonego oświadczenia. Prawo skorzystania z opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania zamówienia objętego opcją. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za usługi faktycznie zrealizowane na podstawie opcji, stanowiące iloczyn masy odpadów odebranych i przekazanych do zagospodarowania oraz odebranych i zagospodarowanych i wskazanych w § 4 ust. 2 cen jednostkowych.