2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Polanów na liniach komunikacyjnych: a. Polanów – Dadzewo – Bukowo; b. Stare Wiatrowo – Dalmierz – Żydowo- Polanów; c. Polanów -Chocimino - Polanów; d. Bukowo - Dadzewo - Krytno –Kościernica; e. Polanów– Wielin – Warblewo - Rzeczyca Mała – Rochowo – Polanów; f. Bukowo - Powidz –Buszyno; g. Bożenice– Buszyno– Świerczyna – Polanów; h. Polanów - Cetuń – Karsinka – Polanów;
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)