See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup wraz z dostawą materiałów na zabezpieczenie działań kryzysowych” realizowany w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiałów na zabezpieczenie działań kryzysowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. CZĘŚĆ NR 1: Zakup materiałów i sprzętu do zabezpieczenia przed i w związku z gwałtownymi zjawiskami pogodowymi 1) Rękaw przeciwpowodziowy 10m – 80 szt. 2) Plandek 15m x 20m – 100 szt. 3) Plandek 10m x 15m – 100 szt. 4) Plandek 10m x 12m – 100 szt. 5) Worki na piach – 45 000,00 szt. 6) Urządzenie do napełniania worków – 5 szt. CZĘŚĆ NR 2: Sprzęt do zapewnienia oświetlenia miejsc zdarzeń kryzysowych 1) Mobilny sprzęt oświetleniowy – maszt – na kołach – 1 szt. 2) Maszt oświetleniowy + akumulator 8Ah – 4 szt. 3) Najaśnica – 24 szt. 4) Przedłużacz 3f (20 m) 5x2,5 – 100 szt. 5) Przedłużacz 1f (20 m) 3x2,5 – 100 szt. CZĘŚĆ NR 3: Sprzęt do zabezpieczenia zaplecza bytowego 1) Namiot pneumatyczny – 6 szt. 2) Namiot ekspresowy – 2 szt. 3) Śpiwór turystyczny wraz z poduszką samopompującą – 10 szt. CZĘŚĆ NR 4: Sprzęt do usuwania skutków zdarzeń kryzysowych 1) Mobilny pneumatyczny sanitariat dla służb – 4 szt. 2) Motopompa wraz z wężami – 2 szt. 3) Zestaw do uzdatniania wody – 2 szt. CZĘŚĆ NR 5: Urządzenia do usuwania skutków sytuacji awaryjnych 1) Osuszacz – 40 szt. 2) Klimatyzator przenośny – 20 szt. CZĘŚĆ NR 6: Stacje solarne 1) Mobilna stacja ładowania wraz z panelami fotowoltaicznymi – 10 szt. UWAGA 1. Wszystkie dostarczone sprzęty powinny być fabrycznie nowe, wolne od wad. Wszystkie elementy wyposażenia muszą spełniać obowiązujące normy. Zakres obejmuje zakup przedmiotu zamówienia, załadunek, transport, rozładunek. UWAGA 2. Wszystkie materiały, artykuły i sprzęt musza posiadać świadectwo dopuszczenia do użytkowania zgodnie z Wykazem wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia wprowadzanych do użytkowania w jednostkach ochrony przeciwpożarowej (...), który stanowi załącznik do rozporządzenia MSWiA z 20.07.2007 r. w sprawie Wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007. nr 143, poz. 1002), a rozporządzenie to wydane jest na podstawie ustawy z dnia 24.08.1991 r, o ochronie przeciwpożarowej (Dz. U z 202 r. Nr 147, poz. 1229 z poźn. zm).
Vorherige Bekanntmachung: 643017-2025
Interne Kennung: KPT-DPiRI.270.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35230000 Handschellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 39522530 Zelte, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 39721320 Lufttrockner, 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1: Zakup materiałów i sprzętu do zabezpieczenia przed i w związku z gwałtownymi zjawiskami pogodowymi
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 1: Zakup materiałów i sprzętu do zabezpieczenia przed i w związku z gwałtownymi zjawiskami pogodowymi 1) Rękaw przeciwpowodziowy 10m – 80 szt. 2) Plandek 15m x 20m – 100 szt. 3) Plandek 10m x 15m – 100 szt. 4) Plandek 10m x 12m – 100 szt. 5) Worki na piach – 45 000,00 szt. 6) Urządzenie do napełniania worków – 5 szt.
Interne Kennung: KPT-DPiRI.270.2.2025 - Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30194900 Arbeitsflächenabdeckungen, 18930000 Säcke und Beutel, 42921000 Maschinen zum Reinigen, Füllen, Verpacken oder Einpacken von Flaschen oder anderen Behältnissen
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2: Sprzęt do zapewnienia oświetlenia miejsc zdarzeń kryzysowych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 2: Sprzęt do zapewnienia oświetlenia miejsc zdarzeń kryzysowych 1) Mobilny sprzęt oświetleniowy – maszt – na kołach – 1 szt. 2) Maszt oświetleniowy + akumulator 8Ah – 4 szt. 3) Najaśnica – 24 szt. 4) Przedłużacz 3f (20 m) 5x2,5 – 100 szt. 5) Przedłużacz 1f (20 m) 3x2,5 – 100 szt.
Interne Kennung: KPT-DPiRI.270.2.2025 - Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44322200 Kabelkupplungen
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3: Sprzęt do zabezpieczenia zaplecza bytowego
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 3: Sprzęt do zabezpieczenia zaplecza bytowego 1) Namiot pneumatyczny – 6 szt. 2) Namiot ekspresowy – 2 szt. 3) Śpiwór turystyczny wraz z poduszką samopompującą – 10 szt.
Interne Kennung: KPT-DPiRI.270.2.2025 - Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522540 Schlafsäcke
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4: Sprzęt do usuwania skutków zdarzeń kryzysowych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 4: Sprzęt do usuwania skutków zdarzeń kryzysowych 1) Mobilny pneumatyczny sanitariat dla służb – 4 szt. 2) Motopompa wraz z wężami – 2 szt. 3) Zestaw do uzdatniania wody – 2 szt.
Interne Kennung: KPT-DPiRI.270.2.2025 - Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5: Urządzenia do usuwania skutków sytuacji awaryjnych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 5: Urządzenia do usuwania skutków sytuacji awaryjnych 1) Osuszacz – 40 szt. 2) Klimatyzator przenośny – 20 szt.
Interne Kennung: KPT-DPiRI.270.2.2025 - Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 39721320 Lufttrockner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39717000 Ventilatoren und Klimageräte
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6: Stacje solarne
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 6: Stacje solarne 1) Mobilna stacja ładowania wraz z panelami fotowoltaicznymi – 10 szt.
Interne Kennung: KPT-DPiRI.270.2.2025 - Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage