See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów odebranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Bierutów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych położonego przy ul. Spacerowej w Bierutowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i transport odpadów odebranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Bierutów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych położonego przy ul. Spacerowej w Bierutowie.
Vorherige Bekanntmachung: 830481-2025
Interne Kennung: IR.271.31.2025.JP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001