86854-2025 - Ergebnis
Niederlande – Hilfstätigkeiten für den Landverkehr – Tijdelijke Verkeersmaatregelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke Verkeersmaatregelen
Beschreibung: De afdeling Realisatie is binnen Enexis verantwoordelijk voor onderhoud van het gas- en elektriciteitsnet evenals voor het oplossen van storingen en calamiteiten. Door de energietransitie breidt het elektriciteitsnet uit, wat ook betekent dat er meer onderhoud nodig is en storingen toe kunnen nemen. In bijna alle onderhouds- en storingssituaties zijn er tijdelijke verkeersmaatregelen nodig, om op een veilige en verantwoorde manier het onderhoud uit te kunnen voeren of de storing/calamiteit te verhelpen. Ook wordt de wet- en regelgeving rondom verkeersmaatregelen steeds verder aangescherpt en stellen wegbeheerders steeds hogere eisen m.b.t. veiligheid, bereikbaarheid en leefbaarheid. Om de inzet van tijdelijke verkeersmaatregelen binnen Enexis te optimaliseren en uniformeren op onder andere de gebieden van veiligheid, kwaliteit en professionaliteit, wordt de inzet van tijdelijke verkeersmaatregelen aanbesteed.
Interne Kennung: ITR-1000823
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A: noord
Beschreibung: Enexis vestigingen Groningen & Drenthe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Selectieleidraad
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B: Midden
Beschreibung: Enexis vestigingen Overijssel Oost & Overijssel West
Los: LOT-0003
Titel: Perceel C: Zuidwest
Beschreibung: Enexis vestigingen Brabant West & Brabant Midden
Los: LOT-0004
Titel: Perceel D: Zuidoost
Beschreibung: Enexis vestigingen Brabant Noordoost & Brabant Zuidoost
Los: LOT-0005
Titel: Perceel E: Zuid 1
Beschreibung: Enexis vestiging Limburg Noord
Los: LOT-0006
Titel: Perceel F: Zuid 2
Beschreibung: Enexis vestiging Limburg Zuid