See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych - 21 części: 1 - Opatrunek chłonny, pasta 2 - Proszek hemostatyczny, aplikator 3 - Opatrunek 4 - Pompa do terapii podciśnieniowej, zestaw opatrunków 5 - Opatrunek stabilizujący z chlorheksydyną 6 - Opatrunki do nosa i ucha 7 - Opatrunek z podkładką hemostatyczną 8 - Opatrunek hemostatyczny 9 - Opatrunek specjalistyczny 10 - Opatrunek specjalistyczny 11 - Opatrunek wysokochłonny 12 - Gąbka hemostatyczna 13 - Kompresy neurochirurgiczne 14 - Kompresy chłonne 15 - Spray do usuwania plastrów 16 - Opatrunek 17 - Materiały opatrunkowe 18 - Opatrunek 19 - Materiały opatrunkowe 20 - Materiały opatrunkowe 21 - Materiały opatrunkowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 600539-2025
Interne Kennung: SZP-271-40/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 ustawy pzp Skrócony termin składania ofert ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia publicznego tj. nieprzewidzianym zwiększeniem zapotrzebowania na asortyment we wskazanym postępowaniu. Jest to niezbędne do zachowania ciągłości działania szpitala i zagwarantowania pacjentom opieki medycznej na właściwym poziomie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2. Proszek hemostatyczny, aplikator
Beschreibung: 1. Proszek hemostatyczny 2. Proszek hemostatyczny 3. Aplikator Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Opatrunek
Beschreibung: 1. Opatrunek piankowy 2. Opatrunek piankowy 3. Opatrunek piankowy 4. Opatrunek piankowy 5. Opatrunek piankowy 6. Opatrunek piankowy 7. Opatrunek piankowy 8. Opatrunek piankowy 9. Opatrunek piankowy 10. Opatrunek specjalistyczny 11. Opatrunek specjalistyczny 12. Opatrunek specjalistyczny 13. Opatrunek specjalistyczny 14. Opatrunek specjalistyczny 15. Opatrunek specjalistyczny ze srebrem 16. Opatrunek hydrokoloidowy 17. Opatrunek hydrokoloidowy 18. Opatrunek hydrokoloidowy 19. Opatrunek hydrokoloidowy 20. Opatrunek hydrokoloidowy cienki 21. Opatrunek hydrokoloidowy cienki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Pompa do terapii podciśnieniowej, zestaw opatrunków
Beschreibung: 1. Pompa do terapii podciśnieniowej 2. Zestaw opatrunków do terapii podciśnieniowej 3. Zestaw opatrunków do terapii podciśnieniowej 4. Zestaw opatrunków do terapii podciśnieniowej 5. Zestaw opatrunków do terapii podciśnieniowej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Opatrunek stabilizujący z chlorheksydyną
Beschreibung: 1. Opatrunek stabilizujący z chlorheksydyną Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Opatrunki do nosa i ucha
Beschreibung: 1. Zewnętrzne stabilizatory nosa, termoplastyczne (trapezowe) 2. Zewnętrzne stabilizatory nosa, termoplastyczne (trapezowe) 3. Zewnętrzne stabilizatory nosa, termoplastyczne (trapezowe) 4. Tampony nosowe proste, z drenem 5. Tampony nosowe proste, z drenem 6. Tampony nosowe anatomiczne, z drenem 7. Tampony nosowe do zatok 8. Tampony nosowe do zatok 9. Tampon rynologiczny 10. Tampon do ucha Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Opatrunek z podkładką hemostatyczną
Beschreibung: 1. Opatrunek z podkładką hemostatyczną 2. Opatrunek z podkładką hemostatyczną 3. Opatrunek z podkładką hemostatyczną Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Opatrunek hemostatyczny
Beschreibung: 1. opatrunek hemostatyczny 2. opatrunek hemostatyczny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Opatrunek specjalistyczny
Beschreibung: 1. opatrunek specjalistyczny 2. opatrunek specjalistyczny 3. opatrunek specjalistyczny 4. opatrunek specjalistyczny 5. opatrunek specjalistyczny 6. opatrunek specjalistyczny 7. opatrunek specjalistyczny 8. opatrunek specjalistyczny 9. opatrunek specjalistyczny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Opatrunek specjalistyczny
Beschreibung: 1. opatrunek specjalistyczny 2. opatrunek specjalistyczny 3. opatrunek specjalistyczny 4. opatrunek specjalistyczny 5. opatrunek specjalistyczny 6. opatrunek specjalistyczny 7. opatrunek specjalistyczny 8. opatrunek specjalistyczny 9. opatrunek specjalistyczny 10. opatrunek specjalistyczny 11. opatrunek specjalistyczny 12. opatrunek specjalistyczny 13. opatrunek specjalistyczny 14. opatrunek specjalistyczny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.10
Los: LOT-0012
Titel: 12. Gąbka hemostatyczna
Beschreibung: 1. Gąbka hemostatyczna 2. Gąbka hemostatyczna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.12
Los: LOT-0014
Titel: 14. Kompresy chłonne
Beschreibung: 1. Kompresy chłonne 2. Kompresy chłonne 3. Kompresy chłonne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Spray do usuwania plastrów
Beschreibung: 1. Spray do usuwania plastrów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Opatrunek
Beschreibung: 1. Opatrunek 2. Opatrunek 3. Opatrunek 4. Opatrunek 5. Opatrunek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Materiały opatrunkowe
Beschreibung: 1. Kompresy jałowe 2. Kompresy jałowe 3. Kompresy jałowe 4. Kompresy jałowe 5. Kompresy jałowe 6. Kompresy niejałowe 7. Kompresy niejałowe 8. Kompresy niejałowe 9. Kompresy niejałowe 10. Kompresy z nitką RTG 11. Kompresy z nitką RTG 12. Kompresy z nitką RTG 13. Kompresy z nitką RTG 14. Kompresy z nitką RTG 15. Kompresy z nitką RTG 16. Przylepiec 17. Przylepiec 18. Opaska dziana wiskozowa 19. Opaska dziana wiskozowa 20. Opaska dziana wiskozowa 21. Kompresy włókninowe 22. Kompresy włókninowe 23. Kompresy włókninowe 24. Setony jałowe 25. Setony jałowe 26. Setony jałowe 27. Tupfery jałowe 28. Tupfery jałowe 29. Setony jałowe z RTG 30. Setony jałowe z RTG Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Opatrunek
Beschreibung: 1. Opatrunek 2. Opatrunek 3. Opatrunek 4. Opatrunek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Materiały opatrunkowe
Beschreibung: 1. Kompresy jałowe 2. Kompresy jałowe 3. Kompresy jałowe 4. Kompresy jałowe 5. Kompresy jałowe 6. Kompresy niejałowe 7. Kompresy niejałowe 8. Kompresy niejałowe 9. Kompresy niejałowe 10. Kompresy jałowe z nitką RTG 11. Kompresy jałowe z nitką RTG 12. Kompresy jałowe z nitką RTG 13. Kompresy jałowe z nitką RTG 14. Kompresy jałowe z nitką RTG 15. Kompresy jałowe z nitką RTG 16. Gaza jałowa 17. Opaska dziana 18. Opaska dziana 19. Opaska dziana 20. Przylepiec 21. Przylepiec 22. Przylepiec 23. Przylepiec 24. Bandaż kohezyjny 25. Bandaż kohezyjny 26. Bandaż kohezyjny 27. Stabilizator do mocowania drenów pediatryczny 28. Opatrunek z otworem na dreny 29. Opatrunek do zabezpieczania drenów 30. Opatrunek do zabezpieczania drenów pediatryczny 31. Przylepiec stabilizujący do rurki intubacyjnej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Materiały opatrunkowe
Beschreibung: 1. Opatrunek 2. Opatrunek 3. Opatrunek 4. Opatrunek 5. Opatrunek 6. Opatrunek 7. Opatrunek 8. Opatrunek 9. Opatrunek 10. Opatrunek 11. Opatrunek 12. Opatrunek 13. Opatrunek 14. Opatrunek 15. Opatrunek 16. Opatrunek 17. Opatrunek 18. Opatrunek 19. Opatrunek 20. Opatrunek 21. Opatrunek 22. Opatrunek 23. Opatrunek 24. Opatrunek 25. Opatrunek 26. Przylepiec 27. Przylepiec 28. Przylepiec 29. Przylepiec 30. Przylepiec 31. Opatrunek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-40/25.20