2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja wdrożenie i konfiguracja urządzeń wraz ze wsparciem serwisowym, na potrzeby modernizacji i rozbudowy infrastruktury systemów informatycznych we wszystkich jednostek organizacyjnych wchodzących w strukturę Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu
Beschreibung: Dostawa 11 stacji roboczych wraz z wózkami jezdnymi, zapewniający transport, Dostawa dwóch urządzeń do zabezpieczenia ruchu sieciowego w postaci rozwiązań Next Generation Firewall (NGFW), Dostawa centralnego systemu zarządzania dla urządzeń typu firewall , Realizacja wsparcia technicznego i licencji na niezbędne do funkcjonowania elementu przez okres 36 miesięcy ,Wdrożenie dostarczanych urządzeń oraz integracja z infrastrukturą Zamawiającego, Dostawa Klastra urządzeń firewallklasy Datacenter wraz z wymaganą licencją oraz wsparciem serwisowym przez okres 36 miesięcy, Dostawa konfiguracja i instalacja systemu 2 urządzeń typu load-balancer/aplication delivery controller zwanych ACD pracującego w architekturze wysokiej dostępności wraz z licencją oraz wsparciem serwisowym przez okres 36 miesięcy , Backup – Licencje Veeam Rozbudowa posiadanych licencji Veeam Data Platform Essentials Enterprise Plus Wdrożenie oraz utrzymanie systemu uwierzytelniania wieloskładnikowego (Multi-Factor Authentication – MFA) przeznaczonego do zabezpieczenia aplikacji i systemów informatycznych funkcjonujących w środowisku szpitalnym
Interne Kennung: Nr postępowania: DEZP.261.46.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30214000 Arbeitsplätze, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 11 stacji roboczych wraz z wózkami jezdnymi, zapewniający transport
Beschreibung: Szczegółowe informacje oraz sposób realizacji zamówienia zawierają poniższe załączniki do SWZ: Załącznik nr 1 Formularz Ofertowy Załącznik nr 2 JEDZ Załącznik nr 3 Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów wykonawcy Załącznik nr 3a Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia Załącznik nr 4 Oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej. Załącznik nr 5 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp; Załącznik nr 6 Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 1 Załącznik nr 6a Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 2 Załącznik nr 6b Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 3 Załącznik nr 6c Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 4 Załącznik nr 6d Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 5 Załącznik nr 7, 7a,7b,7c,7d Projektowane postanowienia umowy Załącznik nr 8 Oświadczenia wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące wykluczenia w związku z sankcjami nałożonymi na Federację Rosyjską; Załącznik nr 9 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące wykluczenia w związku z sankcjami nałożonymi na Federację Rosyjską; Załącznik nr 10 Oświadczenie DNSH Załacznik nr 11 Wykaz dostaw dla części 1-5 Załącznik nr 12 – Wykaz usług dla części 6
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa dwóch urządzeń do zabezpieczenia ruchu sieciowego w postaci rozwiązań Next Generation Firewall (NGFW).
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa konfiguracja i instalacja systemu 2 urządzeń typu load-balancer/aplication delivery controller zwanych ACD pracującego w architekturze wysokiej dostępności wraz z licencją oraz wsparciem serwisowym przez okres 36 miesięcy
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: -Backup – Licencje Veeam Rozbudowa posiadanych licencji Veeam Data Platform Essentials Enterprise Plus
Beschreibung: 6. Szczegółowe informacje oraz sposób realizacji zamówienia zawierają poniższe załączniki do SWZ: Załącznik nr 1 Formularz Ofertowy Załącznik nr 2 JEDZ Załącznik nr 3 Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów wykonawcy Załącznik nr 3a Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia Załącznik nr 4 Oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej. Załącznik nr 5 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp; Załącznik nr 6 Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 1 Załącznik nr 6a Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 2 Załącznik nr 6b Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 3 Załącznik nr 6c Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 4 Załącznik nr 6d Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 5 Zalacznik nr 6e Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) -częsc 6 Załącznik nr 7, 7a,7b,7c,7d Projektowane postanowienia umowy Załącznik nr 8 Oświadczenia wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące wykluczenia w związku z sankcjami nałożonymi na Federację Rosyjską; Załącznik nr 9 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące wykluczenia w związku z sankcjami nałożonymi na Federację Rosyjską; Załącznik nr 10 Oświadczenie DNSH (dla cześci od 1-6) Załacznik nr 11 Wykaz dostaw dla części 1-5 Załącznik nr 12 – Wykaz usług dla części 6
Interne Kennung: część 4
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0005
Titel: Wdrożenie oraz utrzymanie systemu uwierzytelniania wieloskładnikowego (Multi-Factor Authentication – MFA) przeznaczonego do zabezpieczenia aplikacji i systemów informatycznych funkcjonujących w środowisku szpitalnym
Beschreibung: Załącznik nr 1 Formularz Ofertowy Załącznik nr 2 JEDZ Załącznik nr 3 Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów wykonawcy Załącznik nr 3a Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia Załącznik nr 4 Oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej. Załącznik nr 5 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp; Załącznik nr 6 Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 1 Załącznik nr 6a Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 2 Załącznik nr 6b Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 3 Załącznik nr 6c Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 4 Załącznik nr 6d Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 5 Zalacznik nr 6e Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) -częsc 6 Załącznik nr 7, 7a,7b,7c,7d Projektowane postanowienia umowy Załącznik nr 8 Oświadczenia wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące wykluczenia w związku z sankcjami nałożonymi na Federację Rosyjską; Załącznik nr 9 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące wykluczenia w związku z sankcjami nałożonymi na Federację Rosyjską; Załącznik nr 10 Oświadczenie DNSH (dla cześci od 1-6) Załacznik nr 11 Wykaz dostaw dla części 1-5 Załącznik nr 12 – Wykaz usług dla części 6
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Budowa środowiska HA baz danych Oracle.
Beschreibung: Szczegółowe informacje oraz sposób realizacji zamówienia zawierają poniższe załączniki do SWZ: Załącznik nr 1 Formularz Ofertowy Załącznik nr 2 JEDZ Załącznik nr 3 Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów wykonawcy Załącznik nr 3a Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia Załącznik nr 4 Oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej. Załącznik nr 5 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp; Załącznik nr 6 Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 1 Załącznik nr 6a Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 2 Załącznik nr 6b Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 3 Załącznik nr 6c Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 4 Załącznik nr 6d Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)- część 5 Załącznik nr 7, 7a,7b,7c,7d,7e Projektowane postanowienia umowy Załącznik nr 8 Oświadczenia wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące wykluczenia w związku z sankcjami nałożonymi na Federację Rosyjską; Załącznik nr 9 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące wykluczenia w związku z sankcjami nałożonymi na Federację Rosyjską; Załącznik nr 10 Oświadczenie DNSH Załacznik nr 11 Wykaz dostaw dla części 1-5 Załącznik nr 12 – Wykaz usług dla części 6
Interne Kennung: część 6
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung