2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych z terenu miasta Darłowo w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odbiór, transport i częściowe zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych z terenu Miasta Darłowo. Transport odebranych odpadów odbywać się będzie do instalacji zgodnie z podziałem, który zostanie podany po rozstrzygnięciu przetargu na zadanie: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości z terenu miasta Darłowo w roku 2026”. Odpady selektywnie zebrane, które nie zostaną oddane do instalacji wskazanych przez Zamawiającego Wykonawca przekazuje do zagospodarowania we własnym zakresie. Odbiór odpadów odbywać się będzie z zastosowaniem systemu informatycznego służącego do gromadzenia i analizy danych, otrzymywanych automatycznie z pojazdów Wykonawcy. Dodatkowo przedmiot zmówienia obejmuje zbiórkę odpadów porzuconych w ogólnodostępnych miejscach nieprzeznaczonych do ich zbierania, magazynowania lub składowania. Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 2 do zaproszenia, szczegółowy opis wymagań technicznych systemu informatycznego Wykonawcy – załącznik nr 5 do zaproszenia.
Interne Kennung: ZP.271.15.2025/ GO.7031.20.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001