See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Platformy Portalowej EduWeb360 o System do zapobiegania rezygnacji z nauki wraz z aktualizacją Platformy Portalowej oraz usługą migracji danych
Beschreibung: Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie następujących prac: 1) Analiza przedwdrożeniowa: a. Przygotowanie analizy dot. ilości oraz zakresu migrowanych serwisów uruchomionych w ramach Platformy Portalowej Zamawiającego, b. Przygotowanie analizy przedwdrożeniowej stanowiącej podstawę prac wdrożeniowych Systemu do zapobiegania rezygnacji z nauki, 2) Dostarczenie licencji i rozszerzenia posiadanej licencji na oprogramowanie stanowiące przedmiot migracji oraz rozbudowy. Zamawiający oczekuje uzyskać niewyłączną, bezterminową licencję na użytkowanie systemu w zakresie niezbędnym do realizacji swoich zadań opisanych w poniższym dokumencie, 3) Wykonanie prac dot. instalacji i parametryzacji Platformy Portalowej oraz Systemu do zapobiegania rezygnacji z nauki, 4) Uruchomienie Portali w nowej wersji systemu oraz funkcjonalności wymienionych w analizie przedwdrożeniowej zgodnie z poniższą specyfikacją Platformy Portalowej i Systemu do zapobiegania rezygnacji z nauki, 5) Przeprowadzenie migracji danych z obecnej wersji Platformy Portalowej do nowej wersji Platformy oraz uruchomionych w jej ramach Portali, 6) Przeprowadzenie testów funkcjonalności oraz migracji i poprawa ewentualnych błędów, 7) Przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników i administratorów Platformy Portalowej oraz Systemu do zapobiegania rezygnacji z nauki, 8) Przekazanie dokumentacji i instrukcji dla użytkowników, 9) Świadczenie serwisu gwarancyjnego w okresie 24-miesięcy od zakończenia wdrożenia. 10) Świadczenie usługi wsparcia serwisowego przez okres 3 lat od zakończenia wdrożenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 724440-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen