2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrische bedrijfsvoertuigen
Beschreibung: Elektrische bedrijfsvoertuigen 10 elektrische bedrijfsvoertuigen
Interne Kennung: HAR202336
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren van 10 elektrische bedrijfsvoertuigen, waarvan 7 uitgevoerd als uitvoering kippende laadbak en 3 uitgevoerd als uitvoering kippende veegvuilopbouw. 10 elektrische bedrijfsvoertuigen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Overeenkomst kan verlengd worden