See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
Beschreibung: Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
Vorherige Bekanntmachung: 712911-2025
Interne Kennung: Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
Los: LOT-0002
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni