See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do diagnostyki obrazowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do diagnostyki obrazowej na potrzeby Działu Diagnostyki Obrazowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i parametry techniczne przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach nr 2.1 - 2.5 Formularz asortymentowo-cenowy do SWZ dla poszczególnych części (pakietów).
Vorherige Bekanntmachung: 730456-2025
Interne Kennung: DA.ZP.242.76.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden, 33111000 Röntgengeräte, 33111800 Röntgendiagnosesystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup aparatów USG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatów USG na potrzeby Działu Diagnostyki Obrazowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 1).
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup sondy do USG. (Pakiet nr 2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sondy do USG na potrzeby Działu Diagnostyki Obrazowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 2).
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0003
Titel: Zakup sondy do USG. (Pakiet nr 3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sondy do USG na potrzeby Działu Diagnostyki Obrazowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 3).
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup przewoźnych aparatów RTG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup przewoźnych aparatów RTG na potrzeby Działu Diagnostyki Obrazowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.4 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 4).
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Los: LOT-0005
Titel: Zakup doposażenia aparatu RTG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup doposażenia aparatu RTG na potrzeby Działu Diagnostyki Obrazowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.5 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 5).
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33111800 Röntgendiagnosesystem