See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów powstających w Miejskich Wodociągach i Kanalizacji w Bydgoszczy – sp. z o. o
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w poszczególnych częściach są usługi załadunku, transportu i przetworzenia odpadów powstających na obiektach Zamawiającego. Zamówienie zostało podzielone na pięć Części obejmujących następujący zakres: Część 1 zamówienia, która obejmuje załadunek, transport i przetworzenie odpadu o kodzie 170504 (Gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03) w ilości szacunkowej 4000 Mg powstającego w wyniku prowadzenia prac remontowych na sieci kanalizacyjnej i wodociągowej, gromadzonego na terenie byłej oczyszczalni „Osowa Góra”, przy ulicy Teofila Ociepki w Bydgoszczy. Część 2 zamówienia, która obejmuje załadunek, transport i przetworzenie odpadu o kodzie 190802 (Zawartość piaskowników) w ilości szacunkowej 2000 Mg powstającego w procesie mechanicznego oczyszczania ścieków w piaskownikach i odpadu o kodzie 200306 (Odpady ze studzienek kanalizacyjnych) w ilości szacunkowej 2000 Mg powstającego w wyniku czyszczenia sieci kanalizacyjnej, gromadzonych w boksach do magazynowania odpadów na terenie Oczyszczalni Ścieków Fordon, przy ul. Gen Tadeusza Bora-Komorowskiego 74 A w Bydgoszczy. Część 3 zamówienia, która obejmuje odbiór transport i przetworzenie odpadu o kodzie 190116 (Popioły z kotłów inne niż wymienione w 19 01 15) w ilości szacunkowej 2500 Mg powstającego w procesie spalania osadów ściekowych na Instalacji Termicznego Przekształcania Osadów Ściekowych (dalej ITPO) gromadzonego w silosie popiołów na terenie Oczyszczalni Ścieków Fordon, przy ulicy Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 74 w Bydgoszczy. Część 4 zamówienia, która obejmuje załadunek, transport i przetworzenie odpadu o kodzie 190801 (Skratki) w ilości szacunkowej 1000 Mg powstającego w procesie wstępnego oczyszczania ścieków. Odpad ten gromadzony jest w betonowych boksach na terenie Oczyszczalni Ścieków Fordon, przy ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 74 A w Bydgoszczy oraz na terenie punktu zlewnego zlokalizowanego przy ul. Toruńskiej 103 w Bydgoszczy. Część 5 zamówienia, która obejmuje załadunek, transport i przetworzenie odpadu o kodzie 190112 (Żużle i popioły paleniskowe i inne niż wymienione w 19 01 11) w ilości szacunkowej 750 Mg powstającego w procesie spalania osadów ściekowych na Instalacji Termicznego Przekształcania Osadów Ściekowych (ITPO). Odpad ten gromadzony jest w betonowych boksach na terenie oczyszczalni ścieków Fordon, przy ulicy Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 74 w Bydgoszczy.Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla Części 1 - 5 zamówienia zostały określone w Opisach Przedmiotu Zamówienia, stanowiących odpowiednie dla Części zamówienia Załączniki nr 7a – 7e SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 580663-2024
Interne Kennung: ZP-004/U/RZ/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1
Beschreibung: Część 1 zamówienia, która obejmuje załadunek, transport i przetworzenie odpadu o kodzie 170504 (Gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03) w ilości szacunkowej 4000 Mg powstającego w wyniku prowadzenia prac remontowych na sieci kanalizacyjnej i wodociągowej, gromadzonego na terenie byłej oczyszczalni „Osowa Góra”, przy ulicy Teofila Ociepki w Bydgoszczy;
Interne Kennung: ZP-004/U/RZ/2024/1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2
Beschreibung: Część 2 zamówienia, która obejmuje załadunek, transport i przetworzenie odpadu o kodzie 190802 (Zawartość piaskowników) w ilości szacunkowej 2000 Mg powstającego w procesie mechanicznego oczyszczania ścieków w piaskownikach i odpadu kodzie 200306 (Odpady ze studzienek kanalizacyjnych) w ilości szacunkowej 2000 Mg powstającego w wyniku czyszczenia sieci kanalizacyjnej, gromadzonych w boksach do magazynowania odpadów na terenie Oczyszczalni Ścieków Fordon, przy ul. Gen Tadeusza Bora-Komorowskiego 74 A w Bydgoszczy.
Interne Kennung: ZP-004/U/RZ/2024/2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3
Beschreibung: Część 3 zamówienia, która obejmuje odbiór transport i przetworzenie odpadu o kodzie 190116 (Popioły z kotłów inne niż wymienione w 19 01 15) w ilości szacunkowej 2500 Mg powstającego w procesie spalania osadów ściekowych na Instalacji Termicznego Przekształcania Osadów Ściekowych (dalej ITPO) gromadzonego w silosie popiołów na terenie Oczyszczalni Ścieków Fordon, przy ulicy Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 74 w Bydgoszczy. W celu potwierdzenia spełniania warunku dotyczącego uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, wykonawca składa: a)aktualne (będące w mocy) zezwolenie na prowadzenia działalności w zakresie przetwarzania odpadów o kodzie 190116 w ilości nie mniejszej niż 2500 Mg/rok, wydane na podstawie UoO wraz z ciągiem decyzji zmieniających decyzje pierwotną (o ile przedkładana Zamawiającemu decyzja zezwalająca na przetwarzanie ww. odpadów uległa zmianom od czasu jej wydania) i wniosków o jej zmianę (o ile wniosek o zmianą przedkładanej Zamawiającemu decyzji zezwalającej na przetworzenie ww. odpadów został złożony, a postępowanie w tej sprawie nie zostało zakończone); b)potwierdzenie wpisu do Rejestru dokonanego zgodnie z art. 50 ust. 1 pkt 5 lit. B) UoO w zakresie transportu odpadów o kodzie 190116;
Interne Kennung: ZP-004/U/RZ/2024/3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4
Beschreibung: Część 4 zamówienia, która obejmuje załadunek, transport i przetworzenie odpadu o kodzie 190801 (Skratki) w ilości szacunkowej 1000 Mg powstającego w procesie wstępnego oczyszczania ścieków. Odpad ten gromadzony jest w betonowych boksach na terenie Oczyszczalni Ścieków Fordon, przy ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 74 A w Bydgoszczy oraz na terenie punktu zlewnego zlokalizowanego przy ul. Toruńskiej 103 w Bydgoszczy.
Interne Kennung: ZP-004/U/RZ/2024/4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć 5
Beschreibung: Część 5 zamówienia, która obejmuje załadunek, transport i przetworzenie odpadu o kodzie 190112 (Żużle i popioły paleniskowe i inne niż wymienione w 19 01 11) w ilości szacunkowej 750 Mg powstającego w procesie spalania osadów ściekowych na Instalacji Termicznego Przekształcania Osadów Ściekowych (ITPO), Odpad ten gromadzony jest w betonowych boksach na terenie oczyszczalni ścieków Fordon, przy ulicy Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 74 w Bydgoszczy.
Interne Kennung: ZP-004/U/RZ/2024/5