86882-2025 - Ergebnis
Polen – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Świadczenie usług oświetleniowych w zakresie podstawowym w roku 2024 r
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług oświetleniowych w zakresie podstawowym w roku 2024 r
Beschreibung: Świadczenie usług na sieci i urządzeniach oświetlenia drogowego w sposób zapewniający sprawność techniczną zgodnie z aktualnym poziomem wiedzy technicznej, należytą starannością oraz aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, w zakresie wynikającym z Załącznika nr 1 do projektu umowy
Interne Kennung: WR.MZDiM.SA.271.29.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SA.271.29.2023